• Укр
  • Рус
  • Eng

Приклади наших робіт

Авторська Стоматологія

Вірність традиціям

Вірність традиціям

Вірність традиціям

У час, коли стоматологія часто стає більш бізнесом та маркетингом, аніж медициною, Гільдія зубних лікарів «Борденталь» дотримується принципів вірності медичним традиціям.
Дослухаючись до побажань пацієнта, лікарі клініки наполягають на медичних показаннях для досягнення не тільки естетичних, але й функціональних результатів.

Не нашкодити – головне на шляху до красивої посмішки.
Комплексний підхід до здоров’я ротової порожнини –
це наше правило.

Комплексний підхід

Комплексний підхід

Комплексний підхід

Враховуючи комплексний підхід до оздоровлення пацієнта, фахівці клініки «Борденталь» на етапі консультації нададуть свої висновки стосовно стану Ваших ясен та зубів і запропонують Вам план лікування з конкретними строками, цінами та рекомендаціями.

Ми презентуємо Вам план лікування, з яким Ви можете звернутись для порівняння до лікарів у інші клініки. Ми відкриті до співпраці з колегами стоматологами.

Відкритість

Відкритість

Відкритість

Відвідуючи стоматолога, ми рідко замислюємося над тим, яке обладнання використовує клініка?

На Ваше прохання ми із задоволенням та гордістю розкажемо і покажемо Вам оснащення нашої клініки найновішим та найякіснішим стоматологічним обладнанням провідних світових виробників.

Доступність

Доступність

Доступність

Якщо взяти до уваги всі складові нашої роботи з пацієнтом: фахову підготовку нашого колективу, обладнання, матеріали, інструментарій, комплексний підхід до лікування, стандарти чистоти та стерилізації, гарантії, які ми надаємо нашим пацієнтам, турботу наших адміністраторів, – будьте певні, що саме такий підхід можна назвати доступністю послуг високої якості.

Ідеальна чистота і стерильність

Ідеальна чистота і стерильність

Ідеальна чистота і стерильність

Стандарти чистоти та вимоги до стерильності – це перше, що має турбувати Вас при виборі стоматологічної клініки. Ми використовуємо виключно високоякісні дезінфікуючі засоби, дотримуємось інфекційної безпеки клініки та стерильності інструментів, кожен з яких відкривається у Вашій присутності. За потреби попросіть наших адміністраторів показати Вам стерилізаційну та ознайомити з усіма деталями стосовно того, на що Вам потрібно звернути увагу, відвідуючи лікаря.

Не залишайте без уваги своє здоров’я.

Запишіться на консультацію та переконайтесь у щирості наших слів!